Real Estate Omid
Real Estate Omid

مرجع املاک در حوزه صنعتی

مراکز صنعتی و کارخانجات، مزارع کشاورزی و دامپروری جزء ارزشمندترین بنگاه های اقتصادی هر کشور محسوب می شوند. اینگونه مراکز در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در راستای اجرایی شدن راهکارهای اقتصادی نقش ویژه ای دارند. مراکز فوق همچنین به عنوان املاک تجاری در جهت انواع معاملات خرید و فروش در سطح کشور مطرح می باشند.

برای خرید انواع املاک صنعتی، کشاورزی و دامپروری توجه به مجوز های قانونی و داشتن مدارک مربوطه از اولویت های ضروری می باشد. ارزیابی کارشناسان و قیمت گذاری املاک مذکور توسط کارشناسان رسمی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. قدم نهایی و از همه مهمتر بررسی وضعیت وام و بدهی ها و استعلامات مهم و بررسی عدم داشتن محدودیت های قانونی.

<<در انتها به خاطر داشته باشید ما از زمان مذاکره تا مشخص شدن ارزش واقعی ملک و بدست آوردن سود حاصل از سرمایه گذاری و خرید نهایی ملک در کنار شما هستیم.>>

----------چرا سرمایه گذاری در املاک صنعتی -----------

----------چرا سرمایه گذاری در املاک صنعتی -----------

----------خدمات ما در معاملات املاک صنعتی----------

معاملات کشاورزی

شما با خرید زمین کشاورزی و یا باغی علاوه بر اینکه از پرداخت مالیات معاف می شوید، می توانید از روش های مختلف کسب درامد داشته باشید.

معاملات دامپروری

با افزایش روزافزون نیاز روزانه بازار به محصولات لبنی، خرید املاک مربوط به دامپروری یکی از انواع املاک بال سود سرمایه گذاری بالا می باشد.

معاملات کارخانجات و صنایع

خرید کارگاه و  یا کارخانه شروع یک چرخه اقتصادی می باشد که مخصوص کسانی است که آینده ای تضمین شده و رو به پیشرفت را میخواهند، می باشد.

----------املاک بخش صنعتی----------

----------جدیدترین مطالب -----------